+420-228-880-268

praha@chinapartner.eu

Pernerova 676/51, Praha 8
Po-Pá: 7h - 16h
Stav Vaší poptávky:

Výroba v Číně seznam služeb

Poslat poptávku Import, Export

Certifikát kvality ISO 9001:2015

Společnost je certifikována
ISO 9001:2015.
Český, anglický, německý certifikát.

ISO 9001:2015

BIO certifikát

Jsme certifikování pro dovoz
BIO potravin
Český, anglický, německý certifikát.

BIO certifikát

Výroba v Číně Audit a prověření výrobce

Jednou z nejdůležitějších podmínek pro úspěch v mezinárodním obchodu je bezpochyby vzájemná důvěra a korektní vztahy mezi dodavatelem a odběratelem. Toto platí obzvláště pro spolupráci s výrobci z asijských trhů, zejména pak v Číně.

Osobní kontakt s výrobcem a následný audit je doporučený postup k navázání dlouhodobě dobrých obchodních vztahů. Asijský výrobce považuje provedení auditu za náznak k navázání dlouholeté spolupráce a odběratel tímto způsobem získá vypovídající podklad o důvěryhodnosti výrobce a kvalitě jeho produktů.

Počáteční komunikace je velmi důležitá pro vývoj pozdějších vztahů, jsme proto připraveni osobně navštívit a prověřit důvěryhodnost výrobce přímo v jeho továrně. Tato úvodní jednání i audit může samozřejmě probíhat i za přítomnosti zástupce Vaší společnosti.

Audit a prověření výrobce je klíčové pro rozhodování o výběru konečného dodavatele a jako takové je zahrnuto ve službě Kompletní asistence klienta.

Pokud máte zájem pouze o službu Audit a prověření výrobce, rádi Vám sdělíme bližší informace na telefonních číslech +420-228-880-268 (ČR), +886-911-622-344 (Čína), nebo vyplněním následujícího formuláře.

Žádost o cenovou kalkulaci
Kategorie služby:
Název služby:
* Upřesňující informace:
Vaše společnost:
* Kontaktní osoba:
* Kontaktní telefon:
* Kontaktní email:
Údaje označené * jsou povinné. Odeslat »
Poskytnuté informace z tohoto formuláře nebudou v žádném případě poskytnuty jakékoliv třetí straně, slouží výhradně jako počáteční výměna informací a kontaktních údajů na kteých Vás budeme během dvou pracovních dnů kontaktovat s cenovou nabídkou.
Případové studie
Dovoz z Číny
Vývoz do Číny
(c) 2011-2021 CHINAPARTNER.EU s.r.o.