+420-228-880-268

praha@chinapartner.eu

Pernerova 676/51, Praha 8
Po-Pá: 7h - 16h
Stav Vaší poptávky:

Výroba v Číně seznam služeb

Poslat poptávku Import, Export

Certifikát kvality ISO 9001:2015

Společnost je certifikována
ISO 9001:2015.
Český, anglický, německý certifikát.

ISO 9001:2015

BIO certifikát

Jsme certifikování pro dovoz
BIO potravin
Český, anglický, německý certifikát.

BIO certifikát

Výroba v Číně Nalezení a výběr výrobce

Na základě výsledků regionálního průzkumu trhu, případně na přání klienta, identifikujeme ve sledované oblasti nejvhodnější potenciální výrobce a předložíme jim ke zpracování Vaši poptávku. Oslovené firmy nám obvykle předají konkrétní nabídku s kalkulací během jednoho týdne, kterou Vám dodáme doplněnou o náklady spojené s dopravou a proclením v ČR. V závislosti na druhu poptávaného zboží jsme obvykle schopni zajistit alespoň 5 různých nabídek.

Takto sestavené nabídky jsou ve většině případů dostačujícím a vypovídajícím podkladem pro porovnání s cenami dostupnými v ČR a k provedení racionálního rozhodnutí, zda vyrobit zboží v ČR nebo v zahraničí.

Nalezení alespoň pěti výrobců a získání jejich reálných nabídek je součást Vaší nezávazné poptávky, kterou v rámci služby Kompletní asistence klienta nabízíme zdarma.

Pokud máte zájem pouze o službu Nalezení a výběr výrobce, velmi rádi Vám sdělíme bližší informace na telefonních číslech +420-228-880-268 (ČR), +886-911-622-344 (Čína), nebo vyplněním následujícího formuláře.

Žádost o cenovou kalkulaci
Kategorie služby:
Název služby:
* Upřesňující informace:
Vaše společnost:
* Kontaktní osoba:
* Kontaktní telefon:
* Kontaktní email:
Údaje označené * jsou povinné. Odeslat »
Poskytnuté informace z tohoto formuláře nebudou v žádném případě poskytnuty jakékoliv třetí straně, slouží výhradně jako počáteční výměna informací a kontaktních údajů na kteých Vás budeme během dvou pracovních dnů kontaktovat s cenovou nabídkou.
Případové studie
Dovoz z Číny
Vývoz do Číny
(c) 2011-2021 CHINAPARTNER.EU s.r.o.